Єдина Країна! Единая Страна!
» » Будівництво адміністративної будівлі за адресою вул. Привокзальна, буд. 3 у м. Бахмут Донецької обл.

Будівництво адміністративної будівлі за адресою вул. Привокзальна, буд. 3 у м. Бахмут Донецької обл.

Увага! У Вас немає прав для перегляду прихованого тексту.


ЗАМОВНИК: ДЕПАРТАМЕНТ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

   Адмінистративна будівля (Центр Надання Адміністративних Послуг Населення) , що проектуються 3-и поверхова, з цокольним поверхом та теплогенераторна, призначена для перебування працівників центру та тимчасового перебування лядей, що його відвідуять.

    Будівля має в плані складну прямокутну форму. Запроектовані дві парадні вхідні групи: з вул.Привокзальної та Привокзальної площі (завдяки розташування будівлі на перехресті .Крім того, передбачено два окремі евакуаційні виходи (один з них через незадимлявану сходову клітину, та додатковий протипожежний вихід із цокольного поверху назовні ,на рівень благоустроя).Будівля облаштовуються пасажирським ліфтом, який розташовано у ліфтовому холі.

     Внутрішній простір першого та другого поверхів передбачено багатофункціональним , до якого по принципу вільного планування (з урахуванням функціонального зонування) вклячено зони очікування, робочі зони, гардероб, сан.вузли, кімнати приймання їжі та відпочинку тощо. В цокольному поверсі розміщуяться приміщення архіву, конференц-зала, передбачені господарські приміщення. Третій поверх запроектовано по принципу кабінетної системи розташування приміщень. Експлуатуюма покрівля запроектована пласкоя з внутрішнім водовідведенням . Вхід до розташованого на даху приміщення тепло генераторної передбачено через незадимлявану сходову клітину.


Техніко-економічні показники

15-11-2017, 14:45
615 переглядів
  
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Інформація

Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.