DataLife Engine > Будівельна компанія ТОВ «СПЕЦТЕХРЕСУРС»

Будівельна компанія «СПЕЦТЕХРЕСУРС» працює з серпня 2014 року та здійснює повний спектр комплексних будівельних робіт. Це – багатоповерхове будівництво, реконструкція будівель і споруд, капітальний ремонт будівель і споруд,проектування всіх стадії будівництва, будівництво й реконструкція інженерних мереж (тепло-водопостачання, мостових споруд та автомобільних доріг, мереж зовнішнього та внутрішнього електропостачання, освітлення), виконання функцій генпідрядника.

Наш портфель це десятки реалізованих проектів по всій території України від Донецької області на сході до Ужгорода на заході. За час існування, ми себе зарекомендували як надійна, досвідчена компанія, що вирізняється професіоналізмом та високою якістю виконання робіт, про що свідчить співробітництво з багатьма державними та не державними установами.

Сьогодні «СПЕЦТЕХРЕСУРС» — це максимально інтегрована, динамічно розвинута команда однодумців, втілююча інноваційні програми та технології у всі виробничі процеси, що забезпечує максимальну продуктивність на протязі всього життєвого циклу проекту. Ми зібрали колектив фахівців вищої категорії, що зможе втілити в реальність архітектурні ідеї любої складності, професійно управляти проектом, від розробки та погодження технічної документації до введення об’єкту в експлуатацію. Весь інженерно-технічний склад компанії має великий досвід та кваліфікацію в напрямках інженерних та будівельно-монтажних робіт, завдяки чому наша будівельна компанія дає гарантію якісного виконання поставлених завдань з урахуванням дотримання всіх норм будівельного законодавства. Фахівці нашої компанії щоденно працюєть для того, щоб завдяки постійному лідерстві в реалізації унікальних будівельних проектів, передбаченні майбутніх потреб ринку нерухомості, забезпеченні найкращого співвідношення ціни та якості, а також спираючись на кращий світовий досвід і використовуючи інноваційний підхід в організації всіх виробничих та бізнес-процесів – від проектування будівництва до сервісу та роботи з клієнтами.

Наше завдання - постійне удосконалення та розвиток, формування кращих умов та конкурентних пропозицій на будівельному ринку.

Наші принципи– професіоналізм, висока якість, доступність пропозицій, чіткість, комплексність та результативність у роботі, порядність та відкритість до клієнтів і партнерів, а також дотримання законодавства, турбота про навколишнє середовище, забезпечення безпеки праці.


Повернутись назад