Єдина Країна! Единая Страна!

Генеральний підряд

Процес будівництва містить в собі цілий комплекс складних технологічних і специфічних робіт. В якості генеральної підрядної організації ТОВ "Спецтехресурс" пропонує Замовнику повний супровід в реалізації будівельного проекту різного рівня складності та на різних етапах будівництва.


14-11-2017, 16:19

Оздоблювальні роботи

За весь період, що ТОВ "Спецтехресурс" надає послуги по оздобленню будівель та споруд, зокрема зовнішні і внутрішні ремонтно-оздоблювальні роботи, компанія здобула репутацію надійної будівельної компанії. Основним напрямом цієї діяльності є ремонтно-оздоблювальні роботи для приміщень комерційного призначення.
14-11-2017, 16:05

Монтаж внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж


Будівельна компанія «Спецтехресурс» виконує всі види монтажних робіт із встановлення внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж у спорудах різного призначення.
14-11-2017, 15:54

Будівництво транспортних споруд (доріг, мостів, переходів).


Одним із основних напрямків діяльності є будівництво транспортних споруд. До цієї сфери будівництва належить будування доріг та ремонт дорожнього покриття, асфальтування доріг, будівництво мостів та пішохідних переходів.
14-11-2017, 15:51

БУДІВНИЦТВО БУДІВЕЛЬ І СПОРУД

Будівництво будівель та споруд  відноситься до однієї з найбільш трудомістких галузей будівництва.
Спорудження різного типу промислових будівель, а також сучасне будівництво житлового будинку вимагає не тільки наявності штату кваліфікованих фахівців різних профілів, але і грамотного керівництва всім процесом, злагодженої та професійної роботи всього колективу для того, щоб здати повноцінно функціонуючий об'єкт відповідно до договору та у встановлені терміни.
14-11-2017, 15:40

ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ

Електромонтажні роботи - це один з напрямків роботи нашої компанії. Кваліфіковані інженери виконають внутрішні елетромонтажні роботи в котеджах, квартирах, офісах якісно і оперативно. У Вас виникла необхідність заміни або перенесення розеток? Потрібно встановити світильники, бра, люстри? Є необхідність виконати електрику офісу, складу, виробничого приміщення? Ми здатні виконати всі завдання, пов'язані з електромонтажем в стислі терміни. Помірні розцінки на електромонтаж, індивідуальний підхід до кожного клієнта, контроль всіх етапів виконання проекту, досвід - ось причини, через які Вам вигідно співпрацювати з нами.

14-11-2017, 15:32

Озеленення та благоустрій територій

Компанія "Спецтехресурс" здійснює озеленення та благоустрій територій.
Озеленення територій, посадка декоративних дерев і чагарників, посадка рослин, розбивка і висадка клумб, стрижка і посів газонів. Всі етапи яких, починаючи від розробки проекту і закінчуючи втіленням мрії замовника у плоті, можуть бути виконані однією компанією - компанією "Спецтехресурс".
14-11-2017, 13:48