Єдина Країна! Единая Страна!
» Директор і один із засновників будівельної компанії «СПЕЦТЕХРЕСУРС»

Директор і один із засновників будівельної компанії «СПЕЦТЕХРЕСУРС»


Свою професійну діяльність Валерій Вікторович розпочав у 1999 в АК "Київенерго", куди він прийшов працювати електромонтером електротехнічної служби теплових розподільчих мереж. З
авдяки наполегливій праці та бажанню розвиватись його кар’єра досить стрімко рухалась вперед, і згодом, вже займав посади інженера технічного відділу департаменту перспективного розвитку (ДепПР), начальника відділу приєднання споживачів до електромереж.

Зрозумівши, що максиму в даній компанії вже досягнуто, вирішує рухатись далі. І вже за декілька років він очолив ПП «Управляюча компанія «Метрополія», а пізніше ТОВ «Інкотрім».

«Я досягнув значних успіхів у сфері енергоефективності та енергозбереження. Однак розуміння того, що будівництво має стати моєю основною справою прийшло до мене після того, як я побудував свій власний будинок. Я вирішив, якщо мені вдалося власними силами швидко побудувати якісний, модернізований, гарний будинок для своєї сім’ї, то мені вдасться зробити це і для інших»,- Валерій Михайленко. І з колом однодумців почав розвивати будівельну компанію ТОВ «Спецтехресурс», яка на той час проходила процес реформування. За час його керівництва компанія отримала новий поштовх у розвитку. Протягом одного року було сформовано висококваліфікований колектив, завершено будівництво декільох об"єктів, проводяться роботи на десятках об"єктах.

«В мріях багато проектів, це й дитячі садки, школи, житлові комплекси, але передусім це прагнення нашої команди до розвитку. Я змінивпринципи, стратегію й цілі своєї щоденної роботи:менше вказівок згори вниз – більше орієнтації на команду, менше контролю – більше довіри, головне це визначальні цілі – якісно та вчасно!».


З повагою, Валерій Михайленко.

только лучшие скачать документальные фильмы с нашего сайта, рекомендуем DataLife Engine установить, а ещё скачать игры бесплатно с нашего ресурса.